logo

blaty

Oferujemy blaty z materiałów Corian, Staron, Kerrock oraz Montelli. Wykonujemy blaty do kuchni oraz łazienki. Na szczególną uwagę zasługują blaty zintegrowane z umwalką bądź zlewozmywakiem. Nasze blaty znajdują również zastosowanie w gastronomi, hotelach, biurach, gabinetach stomatologicznych czy również w salach konferencyjnych.

Na stronie użyto zdjęć blatów łazienkowych zaprojektowanych przez Studio Forma.

blat numer 1

Blaty akrylowe

Nasze blaty są wyprodukowane z trwałych i solidnych materiałów, które umożliwiają łączenie wielu elementów bez widocznych spoin, jego faktura jest jednobarwna, drobno, średnio lub gruboziarnista.

Elegancja i estetyka

Materiał jest bardzo wytrzymały, przy czym na całej grubości ma jednakową strukturę. Jest nieporowaty, co zapobiega wnikaniu płynów i gromadzeniu się zanieczyszczeń, posiada zwiększoną odporność na uderzenia i zarysowania, nie ulega odbarwieniom (kawa, herbata, soki), nie wchodzi w reakcję chemiczną z kwasami i zasadami.

blat
blat

Różne kolory

Paleta barw obejmuje ponad stu kolorów oraz wzorów i jest ciągle poszerzana stosownie do zapotrzebowania klienta. Kolorystyke możesz wybrać sam.

Wytrzymałość

Ochrona przed upływem czasu: materiał nie starzeję się a bezproblemowe czyszczenie zapewni mu idealny wygląd przez wiele lat. naprawialny: drobne zarysowania i wgniecenia można łatwo naprawić. Poważniejsze można naprawić przy użyciu technologii wklejania nowych elementów.

blat corian

Zadzwoń i umów się na spotkanie

Pomożemy wybrać Twój blat

607 - 315 - 782