Wykorzystujemy pliki cookies.
Jak wyłączyć pliki cookies?

ROZUMIEM

Imitacja deski elewacyjnej

Producent okładziny ściennej imitującej naturalne drewno

FB YT INS

Efekt deski na elewacji - najładniejsze wzory

Dekoracyjna deska elewacyjna - struktura dębu i sosny

deska kobysewo

Produkowane przez nas imitacje desek elewacyjnych wyglądem przypominają naturalne drewno sosnowe lub dębowe. Z każdego gatunku przygotowaliśmy aż po dziesięć deseni desek, aby struktura ich była zróżnicowana i jeszcze bardziej precyzyjnie przypominała naturalne drewno na elewacji. Innowacją w szczególności są dekoracyjne deski dębowe, które oferujemy jako jedyni na rynku.

Deski elewacyjne imitujące sosnę posiadają szerokie usłojenie z sękami. Imitacje desek dębowych mają natomiast drobną strukturę. Idealnie prezentują się na elewacjach nowoczesnych domów i budynków wielorodzinnych, tworząc niezwykle estetyczne i designerskie wykończenie ich fasad.

Zobacz nasze realizacje i przekonaj się, jak realistycznie wyglądają imitacje desek na elewacjach!

Realizacje

Pełna paleta RAL

Imitacja deski elewacyjnej - najwięcej kolorów

Zaletą imitacji desek elewacyjnych jest to, że możesz zamówić je w praktycznie dowolnym kolorze. Poza standardową, przypominającą naturalne wybarwienie drewna kolorystyką, dostępna jest również cała gama barw z palety RAL. Bez problemu dopasujesz więc kolorystykę imitacji desek elewacyjnych do stolarki okiennej i drzwiowej oraz elementów małej architektury ogrodowej. Całość stworzy niezwykle estetyczne i spójne zestawienie, dodając Twojej nieruchomości unikatowego charakteru. Aby jak najlepiej dopasować kolorystykę dekoracyjnych desek do pozostałych elementów elewacji, zamów próbki! Wyślemy je do Ciebie zupełnie za darmo. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami mailowo lub telefonicznie i wskażesz interesującą Cię kolorystykę.

  • probki d1
  • probki d3
  • probki d4
  • probki d7
  • probki d9
  • probki d12
  • probki d15
Domki Jastrzębia Góra

Proste w montażu

Montaż - imitacja
deski elewacyjnej

Zaletą imitacji desek elewacyjnych jest szybki i prosty montaż. Można powiedzieć, że przebiega on praktycznie bezinwazyjnie – zamiast śrub i dodatkowych wzmocnień do zamontowania dekoracyjnych desek potrzeba jedynie kleju. Imitacje desek elewacyjnych są elastyczne, przez to bez problemu dopasujesz je do wybranej powierzchni na elewacji. Po przycięciu wystarczy nanieść na powierzchnię ściany klej w poprzek ułożenia desek, przyłożyć jedną po drugiej i docisnąć. Po wyschnięciu całość należy dwukrotnie pomalować lazurem aby osiągnąć docelowy kolor oraz zaimpregnować, by przez następne lata móc cieszyć się elegancką i modną elewacją bez potrzeby jej konserwowania i systematycznego pielęgnowania.

Montaż

Dane techniczne

SWOBODA WYBORU

Dom wielorodzinny Reda

Struktura: dąb i sosna.

Kolor: każdy z próbnika RAL.

Wymiary: 200 cm X 16 cm lub 12,5 cm X 0,2 cm.

Zakres stosowania: elewacja budynku.

Waga: 2,5 kg / m2.

Dekoracyjne deski elewacyjne ‒ dlaczego warto je wybrać?

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem pomiędzy naturalnym drewnem a imitacją desek na elewacji, to koniecznie poznaj korzyści wynikające z ich zastosowania. Kluczową zaletą dekoracyjnych desek jest jakość i brak konieczności wykonywania prac konserwacyjnych. Można powiedzieć, że jest to materiał bezobsługowy – wystarczy zamontować na elewacji, by przez kolejne lata cieszyć się ich nienagannym wyglądem. Imitacje desek elewacyjnych nie odbarwiają się pod wpływem nawet znacznej operacji promieni słonecznych i nie płowieją, nie szkodzi im wilgoć, ani mróz. Z powodzeniem mogą być również używane na elewacjach o wystawie północnej. Dekoracyjne deski elewacyjne dostępne są w wielu kolorach, a ich desenie doskonale imitują sosnowe lub dębowe drewno. Na ich korzyść przemawia również prosty montaż oraz niska waga. Co jednak najważniejsze, są o wiele tańsze niż naturalne drewno. Zamów więc już dziś darmowe próbki dekoracyjnych desek w wybranych kolorach i ciesz się nowoczesną elewacją przez długie lata!

Imitacja deski elewacyjnej ‒ cena

Imitacje desek elewacyjnych to trwały i solidny materiał, z pomocą którego elewacja Twojego budynku nabierze zupełnie odmienionego wyglądu. Co istotne, zakup dekoracyjnych desek nie obciąży znacząco Twojego portfela! Cena detaliczna za m2 imitacji desek elewacyjnych waha się w przedziale od 148 zł do 158 zł brutto za cały system, w zależności od wybranego koloru. Dostarczamy kompletny materiał potrzebny do montażu ‒ deski, klej Kabe oraz beton Lasur Caparola. Jedyne więc co musisz zrobić, to zamontować deski na elewacji!

Imitacja deski elewacyjnej czy naturalne drewno na elewacji – co wybrać?

Elewacja budynku to jego wizytówka. Warto więc zadbać o jej elegancki i designerski wygląd. Jeśli zastanawiasz się jakiego materiału użyć – naturalnego drewna czy imitacji deski elewacyjnej – aby całość przez wiele lat prezentowała się estetycznie, to wybór może być tylko jeden! Imitacje desek elewacyjnych w porównaniu do naturalnego drewna mają o wiele więcej zalet.

FAQ

Imitacja deski elewacyjnej – co to znaczy?

Imitacja deski elewacyjnej to materiał służący do wykańczania fasad budynków, wykonany z trwałego tworzywa sztucznego. Warstwa wierzchnia dekoracyjnych desek pokryta jest natomiast odpowiednio zaimpregnowaną masą szpachlową wybarwioną na wybrany kolor z palety RAL, która doskonale odwzorowuje desenie naturalnego drewna sosnowego lub dębowego. Przez to imitacje desek elewacyjnych są odporne na działanie czynników atmosferycznych i nie tracą na estetyce nawet po dłuższym czasie. Raz zamontowane na elewacji, stają się jej ozdobą i wspaniale podkreślają jej nowoczesny wygląd.

Ile kosztuje imitacja deski elewacyjnej?

Imitacje desek elewacyjnych poza jakością i trwałością, mogą również pochwalić się bardzo przystępnymi cenami. Cena detaliczna waha się bowiem w przedziale od 148 do 158 zł brutto/m2 za cały system – deski, klej oraz impregnat.

Jaka jest trwałość dekoracyjnych desek imitujących drewno?

Po pełnym montażu dekoracyjne deski elewacyjne są bezobsługowe. Nie trzeba ich odnawiać ani impregnować. Co równie istotne, nie tracą one koloru i nie płowieją nawet przy znacznym nasłonecznieniu czy narażeniu na wilgoć.

Jak dobrać kolor deski elewacyjnej?

Imitacje desek elewacyjnych dostępne są w bardzo wielu kolorach zgodnych z paletą RAL. Aby dobrać właściwie ich odcień do stolarki okiennej lub elementów architektury ogrodowej, wystarczy zamówić darmowe próbki. Możemy również wykonać deski elewacyjne w specjalnym, wybranym przez Ciebie kolorze.

570 740 677 biuro.wolszon@gmail.com